Заробіток в Інтернеті. Робота в Інтернеті. Реальний заробіток, робота для початківців, заробіток без вкладень, способи швидкого заробітку
Заробіток в мережі Інтернет. Робота в мережі Інтернет. Заробіток в мережі Зв`язатися з нами RSS


 Кращі статті
Оренда статей
Оренда статей, оренда посилань зі статті: плюси і мінуси. Короткий огляд теми
5.00докладніше
Визначити вартість посилання
Як визначити вартість посилання? Від чого залежить ціна посилання? Визначити вартість посилання можна за кількома показниками, це і вік сайту і кількість зовнішніх посилань на сторінці та особисті показники ресурсу. Ціна посилання також залежить від цих показників. Для більш детального вивчення цих та інших питань читайте статтю.
5.00докладніше
Просування сайту статтями за допомогою PostProfit
Експеримент - просування сайту статтями в пошуковій видачі за допомогою системи PostProfit. Просування сайту статтями може бути дешевим. Докладніше у статті. Теги: просування, статті, експеримент, PostProfit
5.00докладніше
Заробіток на партнерських програмах
Багаторівневі партнерські програми - відмінний спосіб заробити без особливих вкладень
5.00докладніше
Що таке сервіси купівлі-продажу посилань і навіщо вони потрібні
Сервіс купівлі-продажу посилань - це комплекс апаратного і програмного забезпечення, призначеного для автоматизації процесів покупки і продажу посилань. З використанням таких сервісів купівля-продаж посилань стає менш трудомісткою роботою і приносить більше доходу.
5.00докладнішеНавіщо потрібна покупка посилань, де можна купити посилання, як правильно купувати посилання? Відповіді на ці питання Ви знайдете тут. Теги: куплю посилання, купівля-продаж посилань, купити силку

Web-майстрам / SEO

Навіщо потрібна покупка посилань

Для просування сайтів в пошукових системах використовують оптимізацію сайту під пошукові запити і нарощування маси посилань. Без хорошої оптимізації (як правильно оптимізувати сайт я розповім в іншій статті) і без солідної маси посилань сайт може розраховувати тільки на переходи по низькочастотним запитам і великої відвідуваності у нього не буде. Природньо нарощувати масу посилань дуже довго і досить трудомістко, т.я. це вимагає від оптимізатора багато унікальної, корисної та цікавої інформації. Реєстрація у каталогах, рейтингах, закладках і т.п. не дає відчутного ефекту. Тому покупка посилань стала як ніколи актуальна, адже набагато простіше і швидше купити якісне посилання, і напротязі короткого терміну бачити відчутний ефект. Таким чином, купівля посилань дозволяє прискорити просування сайту в пошукових системах.


Де можна купити посилання

Оптимізатори-початківці купують посилання безпосередньо у власників сайтів. Звертаються безпосередньо до кожного і замовляють посилання. З одного боку це хороший спосіб покупки посилань, тому що можна попросити розмістити посилання в певному місці сайту, можна домовитись про вартість посилання і навряд чи на такому сайті буде багато інших посилань. Але покупка посилань значно ускладнюється, якщо необхідно купити понад 100 посилань, або необхідно просувати кілька сайтів. Постійно перевіряти, щоб посилання не видаляли, постійно вручну проводити оплату посилань, перевіряти індексацію посилання пошуковими системами. Оптимальним вирішенням цієї проблеми є використання бірж купівлі-продажу посилань. Біржі посилань містять безліч сайтів під продаж посилань, тому Вам непотрібно буде їх шукати, крім цього, процеси покупки, розміщення, моніторингу посилань повністю автоматизовані.

Купити посилання можна на цих біржах посилань

 UniPlace біржа купівлі-продажу посилань 
Перспективна біржа посилань. Дозволяє продавати як блочні, так і контекстні посилання прямо у контенті сторінки, а це величезний плюс, т.я. контекстні посилання виглядають природними для пошуковиків. Крім цього: гнучка система налаштування цін посилань, автоматична індексація майданчиків, вкладеність сторінок для продажу посилань - 5. Партнерка: багаторівнева, 30% від доходу системи з обороту реферала і партнерки. Виплати: WebMoney, без обмежень
4.65
 LinkFeed біржа купівлі-продажу посилань 
Дуже перспективна біржа посилань. Одна з найбільш реальних конкурентів Sape. Не залежить від Яндекса, відмінна служба підтримки, моментальне виведення коштів, повністю автоматична індексація сайту. Ідеальний варіант для тих, хто розкручується в Google і не тільки. Все дуже зручно і швидко. LinkFeed гарний не тільки для продажу посилань, але й для покупки. Можна знайти дуже хороші посилання майже даром! Вимоги до сайтів: сторінки повинні бути в індексі Yandex або Google. Мін. сума виплати 1$
4.61
 GoGetLinks біржа посилань 
GoGetLinks дозволяє заробляти на продажу посилань, які розміщуються назавжди. Веб-майстри розміщують посилання вручну, що додає посиланнями природності. Звичайно, за таке задоволення доводиться платити. Посилання в цій біржі коштують на порядок дорожче ніж в інших... але я із задоволенням їх купую)
4.60
 Sape біржа купівлі-продажу посилань 
Краща біржа купівлі-продажу посилань, але сильно підв`язана на Яндекс. Є кому продати посилання, є у кого купити посилання. Продаж посилань не складе жодних проблем - посилання розкуповуються на протязі 2-х місяців. А покупка посилань взагалі - казка. Настійно рекомендую використовувати цю біржу посилань. Якщо правильно використовувати Sape, можна заробити цілий статок =). Вимоги: сторінки повинні бути в індексі Yandex. Мін. сума виплати 10 $
4.54
 SetLinks біржа купівлі-продажу посилань 
Рядова біржа купівлі-продажу посилань. Можна використовувати її для збільшення продажу посилань, пошуку якісних сайтів для купівлі посилань і не тільки... Взагалі, гарне доповнення до існуючих систем. Біржа посилань приймає всі сайти в тому числі і на безкоштовному хостінгу. Мін. сума виплати 1$
4.00
 MainLink біржа купівлі-продажу посилань 
Ця біржа посилань дозволяє купувати посилання як з головної сторінки сайту, так і наскрізні посилання з внутрішніх сторінок. Вимоги до майданчиків: ТІЦ> 100 або PR> 0, індексація в Google або Яндекс. Мін. сума виплати 5$, працює автовыплата
3.75

Як правильно купувати посилання

У процесі роботи я виробив певні правила для покупки посилань:

1. Відразу відкидайте сайти, які розміщують всі посилання одним блоком, які містять більше 3х продажних посилань поспіль або розміщують їх у підвалі (низ сайту) сайту. Пошуковики такого не люблять і, у кращому випадку, понизять трастовість посилання.

2. Рекомендую відкидати неякісно-виконані сайти: з великою кількістю банерів, лічильників, попап, що містять фрейми та інше.

3. Грамотно використовуйте чорний список сайтів, і список обраних сайтів. Я кидаю в чорний список усі сайти, які не задовольняють вимоги пунктів 1 і 2. Всі інші я додаю до списку обраних сайтів, щоб потім реєструвати в ньому інші мої сайти, але вже в автоматичному режимі.

4. Використовуйте напівавтоматичну покупку посилань для того, щоб створити список обраних сайтів і відсіяти неякісні сайти. Потім можна застосовувати список обраних сайтів для автоматичної купівлі посилань, що істотно заощадить Ваш час.

5. Якщо посилань на сторінці більше семи, я не купую на ній посилання.

6. Створюйте якісні анкори. Анкор - це текст посилання, що веде на Ваш сайт. Вимоги до анкорів:

• обрамлюйте посилання текстом з обох сторін, не лінуйтеся. Багато хто з оптимізаторів цього не роблять і виходить так, що кілька прямих посилань йдуть підряд, а пошуковики таке не люблять. Таким чином Ви захищаєте себе від поганого впливу ледарів =) Крім цього, тематичний текст навколо посилання збільшує її трастовість.

• сайту, якому менше року, не купуйте більше 3х посилань з одним і тим же анкором, для людей похилого віку - до десяти. Чим більше унікальних анкорів, тим краще.

• Розміщуйте в тексті посилання мінімум знаків пунктуації, краще - 0.

• Не створюйте посилання з двома однаковими словами поспіль, з трьома однаковими словами в тексті, у яких присутні дві пари однакових слів, без російських літер, лише з великих літер, що починаються не з букви або цифри (точки на початку і т.п.), що містять здвоєні, нерозривні пробіли і символи табуляції. Такі посилання вважаються продажними і ефект від них може бути прямо протилежний бажаному.

• Текст посилання робіть коротким - до 4х слів.

• Для унікалізаціі посилань використовуйте слова, які часто зустрічаються, а не ті, що рідко зустрічаються, тому що такі слова візьмуть на себе левову частку ваги посилання.

• Створюйте анкори для людей, а не роботів - це підвищить трастовість, збільшить ймовірність переходу на Ваш сайт людей та зменшить вірогідність відмови веб-майстрів.

• Тексти посилань повинні бути максимально наближеними до оптимізаційних фраз сайту, тоді ефект буде максимальним. Використовуйте відмінки, обороти, множину і однину для унікалізаціі посилань.

7. Намагайтеся купувати посилання на сайтах схожої тематики. Це не обов`язково, але в будь-якому випадку знімає безліч непотрібних питань і переживань.

8. Деякі біржі посилань враховують вік сайтів, які продають посилання. Рекомендую купувати посилання на старих сайтах - їх трастовість вище.

9. Якщо Ваш сайт на россійській мові - розміщуйте посилання на російськомовних сайтах.

10. Поспішиш - в бан потрапиш =). Не поспішайте купувати багато посилань, а використовуйте таку схему.

Сайту менше року:
• перший тиждень по 2 посилання на день;
• потім два тижні по 5 посилань на день;
• потім місяць по 10 посилань на день;
• потім по 20 посилань на день і потроху збільшуємо до 50 посилань на день.

Сайту рік і більше:
• перший місяць по 10 посилань на день;
• потім по 20 посилань на день і потроху збільшуємо до 50 посилань на день.

11. Не купуйте посилання на сайтах, які не проіндексовані Гуглом або Яндексом. Швидше за все такі сайти потрапили в бан або ще молоді, у будь-якому випадку це погано.

12. Якщо Ваш сайт зареєстрований в Яндекс Каталозі, намагайтеся купувати посилання на сайтах Вашої тематики в ЯК, тоді ТІЦ буде рости швидше. Краще купувати посилання з сайтів, які зареєстровані в DMOZ - трастовість посилань буде більша.

13. Купуйте посилання з сайтів ТІЦ ≥ 50 - вартість майже така ж як і у посилань з меншими показниками, а ефект краще.

14. Чим довше посилання розміщується на сторінці, тим більше її трастовість. За великим рахунком, старі сайти мають кращі позиції саме через це. Купивши силку намагайтеся не заміняти її на іншу. Навіть, якщо ціну на неї підняли, подумайте, чи варто відмовлятися від неї.

Куплю силку - отримаю ТІЦ та PR

Схема збільшення ТІЦ:

При купівлі 50 посилань з сайтів 50 ≤ ТІЦ ≤ 100 - ТІЦ підростає приблизно на 10, інколи на 20. Краще купити 10 посилань ТІЦ 50, ніж 1 ТІЦ 1000.


Схема збільшення PR:

1. Купуємо 200 посилань PR 0 -> PR стає 1-2;
2. Далі купуємо 100 посилань PR 1 -> PR стає 2-3;
3. Далі купуємо 50 посилань PR 2 -> PR стає 3-4;
4. Далі купуємо 25 посилань PR 3 -> PR стає 3-4;
5. Далі купуємо 25 посилань PR 4 -> PR стає 4-5;
6. Далі купуємо 25 посилань PR 5 -> PR стає 5;
7. Далі купуємо 25 посилань PR 6 -> PR стає 6;
...
11. Далі купуємо 25 посилань PR 10 -> PR стає 10 =)


Сподіваюся ця стаття стала корисною для Вас, вдалих покупок, і ...

Пам`ятайте - перебуваючи в радості і слідуючи за своєю пристрастю Ви створюєте достаток і випромінюєте щастя. Будьте щасливі!

З повагою, Тітов Антон


Увага!

Використання матеріалів статті дозволяється тільки за наявності активного посилання:

<a href="http://netstorm.com.ua/index.php?id=21&mode=1&item=16&lang=ua" target="_blank">Купівля посилань : навіщо, де, як?</a>

Купівля посилань : навіщо, де, як?


Оцініть статтю:
4.00


Корисні статті

   Купити домен
   Купівля контенту
   Рекламний інформер
   Викуп трафіку
   Купівля і продаж трафіку
   Продам контент
   Статті - розкрутка сайту

Біржі посилань
  1. UniPlace (4.65)
  2. LinkFeed (4.61)
  3. GoGetLinks (4.60)
  4. Getgoodlinks (4.59)
  5. Sape (4.54)
  6. SetLinks (4.00)
  7. MainLink (3.75)
показати усі    
Контекстна реклама
  1. "Где" (4.68)
  2. The People Group (4.59)
  3. BodyClick (4.52)
  4. Zорька (4.42)
  5. Яндекс.Дірект (3.50)
  6. Adsense (3.38)
показати усі    
Тизерна реклама
  1. AdLabs MediaNet (4.71)
  2. Тизер Box (4.59)
  3. BodyClick (4.52)
  4. Teasernet (4.48)
показати усі    
Pop-Up реклама
  1. BodyClick (4.52)
  2. Pop-Under (4.50)
  3. ClickUnder (4.00)
Файлообмінники
  1. TurboBit (4.69)
  2. Файл планет (4.35)
  3. LetItBit (4.17)
  4. DepositFiles (3.84)
  5. SharingMatrix (3.50)
  6. GigaPeta (3.13)
показати усі    
Банерна реклама
  1. BodyClick (4.52)
  2. ADScape (4.38)
Біржі статей
  1. PostProfit (5.00)
  2. Miralinks (4.61)
  3. Liex (4.25)
  4. SEOzavr (3.78)
  5. HiText (3.33)
показати усі    
Рекламні брокери
  1. BodyClick (4.52)
  2. WMlink (4.46)
  3. Libertagia (4.41)
  4. TAK (4.26)
показати усі    
SMS-біллінг
  1. SMSpartner (4.29)
  2. CMC-partner (4.27)
  3. SmsCoin (4.26)
  4. Goldfon (4.06)
  5. MobilCent (4.00)
  6. Adult-sms (4.00)
показати усі    
Інтернет-магазини
  1. Vsеmаykі (4.43)
  2. HоtСD (4.36)
  3. Tеhnоmаn (4.33)
  4. Zоlоtоymоlоtоk (4.27)
  5. Yаkаbоо (4.24)
показати усі    
МЛМ компанії
  1. Аквабіоніка (4.48)
  2. TelexFree (4.46)
  3. Libertagia (4.41)
Аукціони
  1. Молоток (4.85)
  2. Aukro (4.82)
  3. Мішок (4.50)
Постінг
  1. PostCash (4.68)
  2. ADVEGO (4.64)
  3. Libertagia (4.41)
  4. SavePR (4.13)
показати усі    
Копірайтінг
  1. PostProfit (5.00)
  2. Etxt (4.64)
  3. ADVEGO (4.64)
  4. TextSale (4.59)
  5. TextBroker (4.55)
  6. COPYlancer (4.52)
  7. NEOtext (4.38)
показати усі    
Створення сайтів
  1. PostProfit (5.00)
  2. Maxweb (4.45)
Обмін електронних грошей
  1. SuperChange (4.90)
  2. Emoney-Market (4.85)
  3. Menyayu (4.65)
Реєстрація доменів
  1. Freehost (4.55)
  2. Hostpro (4.48)
  3. Hostpark (4.48)
  4. Ukrnames (4.41)
показати усі    
Хостинг сайтів
  1. Ip-hoster (4.81)
  2. Dominant Telecom (4.67)
  3. Avahost (4.50)
Пошукове просування
  1. SeoPult (4.65)
  2. rookee (4.00)
  3. WebEffector (3.95)
Виведення електронних грошей
  1. Obmenov.com (5.00)
  2. WmChange (4.80)
  3. Wmukr (4.70)
  4. Changemoney (4.70)
показати усі    

Новые системы
  1. Libertagia
  2. TelexFree
  3. Changemoney
  4. Obmenov.com
  5. WmChange
  6. Wmukr
  7. rookee
  8. WebEffector
  9. HоtСD
  10. Tеhnоmаn
Використання матеріалів сайту дозволяється лише при наявності активного посилання на сайт
Реальний заробіток в Інтернеті © Всі права захищені
Создание сайта