Заробіток в Інтернеті. Робота в Інтернеті. Реальний заробіток, робота для початківців, заробіток без вкладень, способи швидкого заробітку
Заробіток в мережі Інтернет. Робота в мережі Інтернет. Заробіток в мережі Зв`язатися з нами RSS


 Кращі статті
Оренда статей
Оренда статей, оренда посилань зі статті: плюси і мінуси. Короткий огляд теми
5.00докладніше
Визначити вартість посилання
Як визначити вартість посилання? Від чого залежить ціна посилання? Визначити вартість посилання можна за кількома показниками, це і вік сайту і кількість зовнішніх посилань на сторінці та особисті показники ресурсу. Ціна посилання також залежить від цих показників. Для більш детального вивчення цих та інших питань читайте статтю.
5.00докладніше
Просування сайту статтями за допомогою PostProfit
Експеримент - просування сайту статтями в пошуковій видачі за допомогою системи PostProfit. Просування сайту статтями може бути дешевим. Докладніше у статті. Теги: просування, статті, експеримент, PostProfit
5.00докладніше
Заробіток на партнерських програмах
Багаторівневі партнерські програми - відмінний спосіб заробити без особливих вкладень
5.00докладніше
Що таке сервіси купівлі-продажу посилань і навіщо вони потрібні
Сервіс купівлі-продажу посилань - це комплекс апаратного і програмного забезпечення, призначеного для автоматизації процесів покупки і продажу посилань. З використанням таких сервісів купівля-продаж посилань стає менш трудомісткою роботою і приносить більше доходу.
5.00докладнішеЯк ефективно продати посилання, де купити якісні посилання, який заробіток можливий на продажі посилань? - Ефективний продаж посилань з сайту.

Web-майстрам / Заробіток

Продаж посилань з сайту

Не таємниця, що продаж посилань з веб-сайту може давати солідний заробіток. Але як тільки Ви починаєте продавати посилання виникає ряд запитань: які ціни на посилання виставити, кому продати посилання, де шукати клієнтів, як вести облік проданих посилань, як автоматизувати оплату посилань і багато-багато інших. Виявляється, продати посилання можна дуже просто і швидко з допомогою бірж посилань. Біржі посилань беруть всі турботи на себе: шукають клієнтів, розміщують посилання, проводять моніторинг посилань, автоматизують оплату посилань. А Вам залишається тільки розвивати свої сайти та рахувати гроші.

Заробіток на продажу посилань

Так скільки ж можна заробляти на продажі посилань? Ваш заробіток на продажі посилань залежить від таких показників сайту:

ТІЦ і PR сайту;
кількість сторінок в індексі Яндекса і Гугла;
наявність сайту в DMOZ і Яндекс каталозі;
кількість зовнішніх посилань зі сторінок сайту;
тематика сайту.

В якості прикладу розглянемо 2 сайти.

Сайт №1:
PR 2;
ТІЦ 10;
300 сторінок в індексі Яндекса;
сайт молодий і Ви вирішили продавати по 4 посилання зі сторінки;
середня вартість посилання з такого сайту буде приблизно 5 центів на місяць;

Заробіток на продажі посилань з такого сайту буде 300*4*0.05$ = 60$ в місяць.

Сайт №2:
PR 3;
ТІЦ 50;
1000 сторінок в індексі Яндекса;
сайту рік і Ви вирішили продавати 6 посилань зі сторінки;
середня вартість посилання з такого сайту буде приблизно 10 центів на місяць;

Заробіток на продажі посилань з такого сайту буде 1000*6*0.10$ = 600$ в місяць.

Як можно побачити з прикладу, заробіток безпосередньо залежить від параметрів сайту. Крім цього, чим краще параметри сайту, тим швидше розкуповуються посилання. Для Сайту №1 буде потрібно приблизно 4-5 місяців, щоб продати всі посилання, а для Сайту №2 повинно вистачити 1-2 місяці. Крім цього, на вартість посилань і на темпи продажу посилань впливає тематика сайту, але це окрема тема для обговорення. Щоб поліпшити параметри сайту можна зайнятися покупкою посилань. Як показує практика, сайт приносить приблизно в 10 разів більше, ніж витрати на його просування. Наприклад, для того, щоб зробити ТИЦ 50 достатньо купити 300 якісних посилань ТІЦ 10-50. А продати з такого сайту можна 3000 посилань, а то й більше.

Ефективно продати посилання Ви можете на цих біржах

 UniPlace біржа купівлі-продажу посилань 
Перспективна біржа посилань. Дозволяє продавати як блочні, так і контекстні посилання прямо у контенті сторінки, а це величезний плюс, т.я. контекстні посилання виглядають природними для пошуковиків. Крім цього: гнучка система налаштування цін посилань, автоматична індексація майданчиків, вкладеність сторінок для продажу посилань - 5. Партнерка: багаторівнева, 30% від доходу системи з обороту реферала і партнерки. Виплати: WebMoney, без обмежень
4.65
 LinkFeed біржа купівлі-продажу посилань 
Дуже перспективна біржа посилань. Одна з найбільш реальних конкурентів Sape. Не залежить від Яндекса, відмінна служба підтримки, моментальне виведення коштів, повністю автоматична індексація сайту. Ідеальний варіант для тих, хто розкручується в Google і не тільки. Все дуже зручно і швидко. LinkFeed гарний не тільки для продажу посилань, але й для покупки. Можна знайти дуже хороші посилання майже даром! Вимоги до сайтів: сторінки повинні бути в індексі Yandex або Google. Мін. сума виплати 1$
4.61
 GoGetLinks біржа посилань 
GoGetLinks дозволяє заробляти на продажу посилань, які розміщуються назавжди. Веб-майстри розміщують посилання вручну, що додає посиланнями природності. Звичайно, за таке задоволення доводиться платити. Посилання в цій біржі коштують на порядок дорожче ніж в інших... але я із задоволенням їх купую)
4.60
 Sape біржа купівлі-продажу посилань 
Краща біржа купівлі-продажу посилань, але сильно підв`язана на Яндекс. Є кому продати посилання, є у кого купити посилання. Продаж посилань не складе жодних проблем - посилання розкуповуються на протязі 2-х місяців. А покупка посилань взагалі - казка. Настійно рекомендую використовувати цю біржу посилань. Якщо правильно використовувати Sape, можна заробити цілий статок =). Вимоги: сторінки повинні бути в індексі Yandex. Мін. сума виплати 10 $
4.54
 SetLinks біржа купівлі-продажу посилань 
Рядова біржа купівлі-продажу посилань. Можна використовувати її для збільшення продажу посилань, пошуку якісних сайтів для купівлі посилань і не тільки... Взагалі, гарне доповнення до існуючих систем. Біржа посилань приймає всі сайти в тому числі і на безкоштовному хостінгу. Мін. сума виплати 1$
4.00
 MainLink біржа купівлі-продажу посилань 
Ця біржа посилань дозволяє купувати посилання як з головної сторінки сайту, так і наскрізні посилання з внутрішніх сторінок. Вимоги до майданчиків: ТІЦ> 100 або PR> 0, індексація в Google або Яндекс. Мін. сума виплати 5$, працює автовыплата
3.75

Як ефективно продати посилання?

Під словом "ефективно" мається на увазі: продати посилання швидко, дорого і не потрапити в чорний список пошукових систем.

Правила продажу посилань з сайту - підводні течії

Розглянемо основні правила продажу посилань, які я виробив і яких строго притримуюсь, щоб уникнути бан і різних санкцій пошукових систем:

1. Якщо сайту менше року - продавати до 4х посилань зі сторінки, бажано 2-3. Проблем у таких сайтів з пошуковими системами не спостерігалося.

2. Якщо сайту рік і більше - продавати до 7 посилань зі сторінки, бажано 5-6. До старих сайтів довіри з боку пошуковиків більше, а отже, можна більше посилань продавати.

3. У жодному разі не розміщувати посилання в підвалі (низ сайту). Хоча є дуже багато різних думок на цей рахунок, я рекомендую поступати саме так. Чому? Пошукові системи оперують імовірнісними показниками для визначення продажності посилань. Наприклад, вони можуть "сказати": з огляду на всі обставини ймовірність, що це посилання продажне - 43,75%. Так ось - розміщення посилання в підвалі однозначно збільшує цю ймовірність. Крім цього, багато оптимізаторів це знають і не будуть купувати у Вас посилання тілько через цей фактор.

4.Розносити посилання по сайту так, щоб йшло максимум 2 посилання поспіль - але краще 1. Це також зменшить ступінь "продажності" Ваших посилань і також зробить Ваш рекламний майданчик більш привабливим для покупців.

5. Якісно оформляти посилання, перемішувати їх з розділами сайту, меню, наповненням. Мотивація аналогічна з 4м пунктом. Як можна оформити посилання я розповім в іншій статті.

6. Використовувати базу стоп-слів для отфільтровкі "поганих" посилань. Під поганими посиланнями я маю на увазі: адалт, незаконні препарати (фармацевтика), продаж дипломів і все, що знаходиться у конфлікті з законом і мораллю. Навіть якщо зараз за це не особливо карають, ситуація може в будь-який момент змінитися, а постійно чекати проблем - це не діло. Виняток може бути, якщо Ваш сайт присвячений конкретно цим тематиками.

7. Ідеально було б перевіряти всі нові посилання в ручному режимі, тому що для сайту важливо не тільки хто на нього посилається, але і на кого посилається він. Посилання на погані сайти кажуть, що Ваш сайт такий же, раз цитує їх, і навпаки. Непродуманий автоматичний продаж посилань може підірвати авторитет Вашого сайту і він швидко випаде з ТОПа, незважаючи на свої параметри. Якщо сайт, на який Ви посилаєтесь не якісний - краще на нього посилання не ставити. Але, зазвичай, продуманий список стоп-слів відсіває безліч таких сайтів.

8. Відхиляти посилання з двома однаковими словами поспіль, з трьома однаковими словами в тексті, у яких присутні дві пари однакових слів, без російських букв, лише з великих літер, що починаються не з букви або цифри (точки на початку і т.д.), що містять здвоєні, нерозривні пробіли і символи табуляції. Посилання з подібними вадами кричать: "Я продажне!" =). Запитання відсіювання таких посилань дуже елегантно вирішено на біржі Sape за допомогою плагіна для Firefox. Цей плагін дозволяє в автоматичному режимі перевіряти наявність таких посилань. Завантажити його можна тут.

9. Якщо Ваш сайт на російській мові - розміщуйте тільки російські посилання, або посилання, що містять російські слова. Зменшуємо ймовірність "продажності".

10. Якщо Ваш сайт серйозний, якісний, тематичний портал, продавайте тільки тематичні посилання, але по великій ціні. Це допоможе поліпшити оптимізацію сайту і не викликає підозр ні у користувачів, ні у пошукових систем. Що стосується рядових сайтів - на даний момент тематикою посилань можна знехтувати.

Може це все нагадує паранойю, але я звик діяти напевно, і не хочу переживати на рахунок результату. Тим більше, що особливих труднощів слідувати цим правилам немає. До речі, Ви можете знайти багато думок з цього приводу і вступати в дискусії, але все-таки, я думаю, краще витратити цей час на оформлення посилань. Пам`ятайте, постійні тільки зміни - алгоритми пошуковиків удосконалюються та правила "гри" будуть ставати більш жорсткими.

Як швидко та дорого продати посилання

На темпи продажу посилань впливає:

Дизайн сайту. Всім відомо, що зустрічають по одягу. Фрейми, спам, неякісне оформлення, безладна реклама, тисячі попап, редирект, батареї лічильників і багато що іншого відлякує клієнтів. Приберіть все зайве.

Розташування посилань. Якщо посилання виводяться одним блоком, або в підвалі, темпи продажу можуть знизиться. Рознесіть їх по різним місцям. Якщо Ви їх ще й симпатично оформите, а не просто поспіль виведе, то значно збільшите ймовірність продажу.

ТІЦ та PR. Чим вище ці показники, тим швидше розкуповуються посилання.

Індекс Яндекса і Гугла. Чим більше сторінок в індексі, тим вища ймовірність продажу. Крім цього, довіра до сайту у якого 100 000 сторінок в індексі вище, ніж до того, у якого 25 сторінок. А якщо Ваш сайт не проіндексовані Гуглем або Яндексом - це викликає великі сумніви у оптимізатора, чи то молодий сайт, чи то бан. І те, й інше - погано. Якщо сайт молодий - подайте файл sitemap.xml в пошуковики, а якщо бан - з`ясуйте та усуньте причину.

DMOZ і Яндекс каталог. Наявність сайту хоча б в одному з них підвищує довіру до Вашого сайту. Крім цього, багато хто з оптимізаторів спеціально шукає сайти з ЯК для того, щоб купити посилання та поліпшити цитування свого сайту.

Зовнішні посилання. Чим менше зовнішніх посилань на сторінках, тим легше і швидше продаються посилання. Кількість зовнішніх посилань можна зменшити за допомогою тега . Помістіть лічильники, банери та текстові посилання в цей тег і вони не будуть враховуватися біржами як зовнішні. Але майте на увазі, є люди, які вважають це обманом біржі, так що краще видалити всі зайві посилання або зробити їх через редирект, а також видалити зайві лічильники та банери.

Тематика сайту. Тематика "Бізнес" містить набагато більше бажаючих купити посилання ніж, наприклад, "Будинок і сім`я". Якщо Ви ще не створили сайт, то добре подумайте перед тим, як вибирати його тематику.

Вартість посилань. Вартість посилань відіграє вирішальну роль у процесі продажу посилань. Висока ціна - мало бажаючих купити, низька - недовіра до сайту.

Пропоную використовувати таку схему для продажу посилань: виставляєте вартість посилань нижче середньої вартості за системою, коефіцієнт 0,75. Чекаєте викупу 90% посилань. Далі, коли майже всі посилання будуть розкуплені, збільшуєте вартість до (середня по системі) * 1,5. Частина оптимізаторів відмовиться від посилань, але більшість залишать. Чому? Чим довше посилання розміщується, тим вище її трастовість. А якщо видалити її, то це означає, що вона безглуздо висіла весь цей час, ну і 1,5 не так вже й багато. Особливо добре застосовувати цю схему на сайтах з високим ТИЦ - відмов набагато менше. Коли всі посилання знову будуть розкуплені - ще підняти вартість, але вже менш значно. Якщо після цього продаж буде дуже повільними - знизити ціну. Так Ви визначите оптимальну вартість своїх посилань.

Ну ось начебто і все з цього питання. Успішних продажів! І...


Пам`ятайте - перебуваючи в радості і слідуючи за своєю пристрастю Ви створюєте достаток і випромінюєте щастя. Будьте щасливі!

З повагою, Тітов Антон


Увага!

Використання матеріалів статті дозволяється тільки за наявності активного посилання:

<a href="http://netstorm.com.ua/index.php?id=22&mode=1&item=17&lang=ua" target="_blank">Продаж посилань: як продавати, де продавати, скільки можна заробляти</a>

Продаж посилань: як продавати, де продавати, скільки можна заробляти


Оцініть статтю:
3.33


Корисні статті

   Ефективність контекстної реклами
   Розкрутка сайтів за допомогою банерів
   Розміщення банерної реклами
   Пошукова контекстна реклама сайту
   Розкрутка сайту в пошукових системах
   Пошукова оптимізація сайтів
   Створення сайтів

Біржі посилань
  1. UniPlace (4.65)
  2. LinkFeed (4.61)
  3. GoGetLinks (4.60)
  4. Getgoodlinks (4.59)
  5. Sape (4.54)
  6. SetLinks (4.00)
  7. MainLink (3.75)
показати усі    
Контекстна реклама
  1. "Где" (4.68)
  2. The People Group (4.59)
  3. BodyClick (4.52)
  4. Zорька (4.42)
  5. Яндекс.Дірект (3.50)
  6. Adsense (3.38)
показати усі    
Тизерна реклама
  1. AdLabs MediaNet (4.71)
  2. Тизер Box (4.59)
  3. BodyClick (4.52)
  4. Teasernet (4.48)
показати усі    
Pop-Up реклама
  1. BodyClick (4.52)
  2. Pop-Under (4.50)
  3. ClickUnder (4.00)
Файлообмінники
  1. TurboBit (4.69)
  2. Файл планет (4.35)
  3. LetItBit (4.17)
  4. DepositFiles (3.84)
  5. SharingMatrix (3.50)
  6. GigaPeta (3.13)
показати усі    
Банерна реклама
  1. BodyClick (4.52)
  2. ADScape (4.38)
Біржі статей
  1. PostProfit (5.00)
  2. Miralinks (4.61)
  3. Liex (4.25)
  4. SEOzavr (3.78)
  5. HiText (3.33)
показати усі    
Рекламні брокери
  1. BodyClick (4.52)
  2. WMlink (4.46)
  3. Libertagia (4.41)
  4. TAK (4.26)
показати усі    
SMS-біллінг
  1. SMSpartner (4.29)
  2. CMC-partner (4.27)
  3. SmsCoin (4.26)
  4. Goldfon (4.06)
  5. MobilCent (4.00)
  6. Adult-sms (4.00)
показати усі    
Інтернет-магазини
  1. Vsеmаykі (4.43)
  2. HоtСD (4.36)
  3. Tеhnоmаn (4.33)
  4. Zоlоtоymоlоtоk (4.27)
  5. Yаkаbоо (4.24)
показати усі    
МЛМ компанії
  1. Аквабіоніка (4.48)
  2. TelexFree (4.46)
  3. Libertagia (4.41)
Аукціони
  1. Молоток (4.85)
  2. Aukro (4.82)
  3. Мішок (4.50)
Постінг
  1. PostCash (4.68)
  2. ADVEGO (4.64)
  3. Libertagia (4.41)
  4. SavePR (4.13)
показати усі    
Копірайтінг
  1. PostProfit (5.00)
  2. Etxt (4.64)
  3. ADVEGO (4.64)
  4. TextSale (4.59)
  5. TextBroker (4.55)
  6. COPYlancer (4.52)
  7. NEOtext (4.38)
показати усі    
Створення сайтів
  1. PostProfit (5.00)
  2. Maxweb (4.45)
Обмін електронних грошей
  1. SuperChange (4.90)
  2. Emoney-Market (4.85)
  3. Menyayu (4.65)
Реєстрація доменів
  1. Freehost (4.55)
  2. Hostpro (4.48)
  3. Hostpark (4.48)
  4. Ukrnames (4.41)
показати усі    
Хостинг сайтів
  1. Ip-hoster (4.81)
  2. Dominant Telecom (4.67)
  3. Avahost (4.50)
Пошукове просування
  1. SeoPult (4.65)
  2. rookee (4.00)
  3. WebEffector (3.95)
Виведення електронних грошей
  1. Obmenov.com (5.00)
  2. WmChange (4.80)
  3. Wmukr (4.70)
  4. Changemoney (4.70)
показати усі    

Новые системы
  1. Libertagia
  2. TelexFree
  3. Changemoney
  4. Obmenov.com
  5. WmChange
  6. Wmukr
  7. rookee
  8. WebEffector
  9. HоtСD
  10. Tеhnоmаn
Використання матеріалів сайту дозволяється лише при наявності активного посилання на сайт
Реальний заробіток в Інтернеті © Всі права захищені
Создание сайта