Заробіток в Інтернеті. Робота в Інтернеті. Реальний заробіток, робота для початківців, заробіток без вкладень, способи швидкого заробітку
Заробіток в мережі Інтернет. Робота в мережі Інтернет. Заробіток в мережі Зв`язатися з нами RSS


 Кращі статті
Оренда статей
Оренда статей, оренда посилань зі статті: плюси і мінуси. Короткий огляд теми
5.00докладніше
Визначити вартість посилання
Як визначити вартість посилання? Від чого залежить ціна посилання? Визначити вартість посилання можна за кількома показниками, це і вік сайту і кількість зовнішніх посилань на сторінці та особисті показники ресурсу. Ціна посилання також залежить від цих показників. Для більш детального вивчення цих та інших питань читайте статтю.
5.00докладніше
Просування сайту статтями за допомогою PostProfit
Експеримент - просування сайту статтями в пошуковій видачі за допомогою системи PostProfit. Просування сайту статтями може бути дешевим. Докладніше у статті. Теги: просування, статті, експеримент, PostProfit
5.00докладніше
Заробіток на партнерських програмах
Багаторівневі партнерські програми - відмінний спосіб заробити без особливих вкладень
5.00докладніше
Що таке сервіси купівлі-продажу посилань і навіщо вони потрібні
Сервіс купівлі-продажу посилань - це комплекс апаратного і програмного забезпечення, призначеного для автоматизації процесів покупки і продажу посилань. З використанням таких сервісів купівля-продаж посилань стає менш трудомісткою роботою і приносить більше доходу.
5.00докладнішеЕксперимент - просування сайту статтями в пошуковій видачі за допомогою системи PostProfit. Просування сайту статтями може бути дешевим. Докладніше у статті. Теги: просування, статті, експеримент, PostProfit

Експерименти / Просування сайтів

Просування сайту статтями за допомогою PostProfit

Не секрет, що з усіх сучасних методів просування сайтів найефективніший - це просування тематичними статтями. Є ряд причин чому посилання з тематичних статей допомагають поліпшити ранжування Вашого сайту. Цьому питанню можна присвятити окрему статтю, але якщо коротко - контекстні посилання мають максимальний траст (довіру) у ПС (пошукових систем). Такі посилання - еталон просування сайтів з точки зору більшості пошуковиків.


Незважаючи на очевидну перевагу просування сайту статтями, багато веб-майстрів продовжують просувати сайти іншими методами, наприклад: закупівля посилань через біржі посилань, різні види спаму по блогах, формах, каталогах і дошках оголошень, обмін посиланнями і тп ... Причина цього лежить на поверхні - просувати сайт статтями набагато дорожче і складніше. Крім того, що необхідно написати або купити статтю, потрібно ще заплатити за її розміщення. Витрати на просування сайту статтями можуть бути в 5-10 разів більше закупівлі посилань через біржі посилань.


Останнім часом спостерігаються тенденції значного зменшення ефективності покупки посилань через біржі. Пошуковики борються з подібними видами просування і, якщо Ви будете купувати посилання на біржах «не думаючи», то маєте всі шанси погіршити ранжирування свого сайту.


Враховуючи особливості ситуації, що склалася на ринку SEO, проект PostProfit створив альтернативу сучасним методам просування.


 PostProfit Створення сайтів 
За допомогою PostProfit ви можете:
  • створити власний сайт за лічені хвилини - придумайте назву сайту, виберіть дизайн, встановіть дистрибутив;
  • наповнити сайт унікальним контентом - PostProfit автоматично розміщує на Ваш сайт тематичні статті;
  • отримати безкоштовні тематичні посилання - так, ви не помилися, отримати безкоштовні посилання на Ваш сайт;
  • провести рекламну кампанію - вартість рекламної кампанії в PostProfit значно нижче ринкової;
  • ЗАРОБЛЯТИ - PostProfit передбачає різні види монетизації - продаж посилань, контекстна реклама, продаж статей і тп.
5.00

Альтернативне SEO від PostProfit

PostProfit об`єднує інтереси двох груп SEO-фахівців. Одних цікавить безкоштовний унікальний контент, інших - мінімізація вартості просування статтями. Як підсумок, для того, щоб просувати сайт статтями Вам достатньо надати системі унікальні статті, а безпосереднє розміщення статей - безкоштовно. Це значно скоротить бюджет вашої SEO-кампанії.


Якщо Ви не знаєте де взяти унікальні тематичні статті для просування, можете використовувати біржі копірайтингу. Але самий швидкий, зручний і дешевий варіант - замовити тематичні статті прямо в інтерфейсі системи PostProfit. Ну що ж, від слів до справи...

Експеримент - просування сайтів статтями за допомогою PostProfit

У цьому експерименті постараємося з`ясувати наскільки ефективний PostProfit для просування сайтів по НК (нізкоконкурентним), СК (середньоконкурентним) і ВК (висококонкурентним) запитам.

Постановка завдань експерименту

У ході експерименту необхідно визначити:

1. Відсоток посилань проіндексованих пошуковиками;
2. Позиції сайтів до і після закупівлі статей;
3. Вартість просування сайту;
4. Середню відвідуваність сайтів;
5. Ефективність просування по НК, СК і ВК запитах;

Підготовка експерименту

Для проведення експерименту було виконано ряд дій:

1. Створено 3 односторінкових сайти;

2. Кожна сторінка була заточена під НК (793 запити на місяць), СК (5470 запитів на місяць) і ВК (69901 запит на місяць) запити відповідно.

- довжина запитів - 2 слова. Запити геонезалежні;
- для заточування були використані теги розмітки < h1 >, < h2 >, < strong > у рівній кількості. Кількість повторень фраз - 12. Щільність ключових слів на сторінках приблизно однакова і варіюється в межах допустимої похибки - 5%;
- доменна зона в усіх випадках *. com; домени транслітеровані.

3. На кожен сайт було проставлене 1 зовнішне посилання для індексації пошуковими системами, а також вони були вручну подані в Google і Yandex для індексації;

4. На кожному сайті були розміщені лічильники для аналізу трафіку;

5. Перші 7 тижнів велося спостереження за позиціями сайтів у пошуковій видачі без закупівлі посилань. Наступні 7 тижнів - після закупівлі 50 статей на кожен сайт.

Хід експерименту

Для вирішення поставлених завдань було відведено термін - 14 тижнів. Основне завдання - ефективність просування по НК, СК і ВК запитам в основних пошукових системах. Експеримент стартував 1го серпня 2010 року.


Результуюча таблиця - позиції сайтів у видачі основних ПС по ключовим запитам


№ тижняНКСКВК
ЯGЯGЯG
1------
2------
3200+400+-700+--
447400+100+500+200+700+
5479085200+120700+
640249087114200+
723176778120137
822175978114137
9181755637890
10141435635490
11151435635476
1211431165076
132417163476
1424973430

Аналіз результатів експерименту

1.Відсоток посилань проіндексованих пошуковиками

Під кінець експерименту
Я: НК (39 беков), СК (42 беков), ВК (40 беков)
G: НК (45 беков), СК (45 беков), ВК (44 беков)
Як видно, не всі статті були проіндексовані пошуковими системами. Але загалом показник цілком прийнятний, якщо враховувати те, що є вірогідність індексації статей в майбутньому.


Середній відсоток індексації статей: Я - 80,7%, G - 89,3%

2. Позиції сайтів до і після закупівлі статей

Після того як була проіндексована основна маса статей, позиції сайтів з НК і СК значно покращилися - з НК сайти потрапили у ТОП 5, а по СЧ в ТОП 10. За ВК запитам сайти зуміли потрапити в ТОП 50. У принципі - очікуваний результат. У цьому всьому радує те, що статті були розміщені назавжди - з часом траст посилань буде зростати і, можливо, позиції будуть поліпшуватися.


Позиції сайтів: НК - ТОП 5, СК - ТОП 10, ВК - ТОП 50

3. Вартість просування сайту

Вартість однієї статті в PostProfit - 2.9$. Для кожного сайту необхідно було купити 50 статей. Якщо замовляти статті в такому дусі, то виходить - 145$ для одного сайту. Але я зробив не так. Я замовив 5 статей та розмножив їх за допомогою спеціальних онлайн-сервісів. У підсумку вийшло 14,5$ на 1 сайт. Таким чином, вартість одного посилання вийшла 0.29$. З урахуванням того, що ці посилання розміщуються назавжди - дуже вигідно.


Середня вартість посилання на PostProfit - 0.29$ - 2.9$

4. Середня відвідуваність сайтів

НК: 7 тижнів - 1 хост / добу; 14 тижнів - 11 хостів / добу;
СК: 7 тижнів - 2 хоста / добу; 14 тижнів - 21 хост / добу;
ВК: 7 тижнів - 1 хост / добу; 14 тижнів - 7 хостів / добу;

Максимальна середня відвідуваність - СК: 21 хост / доба

5. Ефективність просування по НК, СК і ВК запитам

Як показують наведені вище дані, найефективніший спосіб просування для збільшення трафіку - просування по СК запитам. З часом, можливо, цей показник зміниться у бік ВК запитів.


Оптимальні запити для просування - СК запити

Висновки

Що мені сподобалося в роботі з PostProfit - простота використання, малі витрати коштів і часу, а також - досить висока ефективність (показник ціна / якість на високому рівні). Якщо порівнювати цю систему з біржами посилань та статей, можна сказати, що PostProfit в майбутньому може стати серйозним конкурентом акулам SEO-ринку. Мої припущення грунтуються на тому, що статті в PostProfit розміщуються назавжди, вартість їх розміщення, теоретично, може дорівнювати 0 (якщо писати їх самостійно), а також - в результаті Ви отримуєте трастові, природні посилання. Загалом - пробуйте, експериментуйте ... думаю, ні, упевнений - Вам сподобається.

Це ще не все...

Пам"ятайте - перебуваючи в радості і слідуючи за своєю пристрастю Ви створюєте достаток і випромінюєте щастя. Будьте щасливі!

З повагою, Тітов Антон ;)

Увага!

Використання матеріалів статті дозволяється тільки за наявності активного посилання:

<a href="http://netstorm.com.ua/index.php?id=46&mode=1&item=23&lang=ua" target="_blank">Просування сайту статтями за допомогою PostProfit</a>

Просування сайту статтями за допомогою PostProfit


Оцініть статтю:
5.00


Корисні статті

   Розкрутка сайтів за допомогою банерів
   Розміщення банерної реклами
   Пошукова контекстна реклама сайту
   Дешева реклама
   Розкрутка сайту в пошукових системах
   Пошукова оптимізація сайтів
   Створення сайтів

Біржі посилань
  1. UniPlace (4.65)
  2. LinkFeed (4.61)
  3. GoGetLinks (4.60)
  4. Getgoodlinks (4.59)
  5. Sape (4.54)
  6. SetLinks (4.00)
  7. MainLink (3.75)
показати усі    
Контекстна реклама
  1. "Где" (4.68)
  2. The People Group (4.59)
  3. BodyClick (4.52)
  4. Zорька (4.42)
  5. Яндекс.Дірект (3.50)
  6. Adsense (3.38)
показати усі    
Тизерна реклама
  1. AdLabs MediaNet (4.71)
  2. Тизер Box (4.59)
  3. BodyClick (4.52)
  4. Teasernet (4.48)
показати усі    
Pop-Up реклама
  1. BodyClick (4.52)
  2. Pop-Under (4.50)
  3. ClickUnder (4.00)
Файлообмінники
  1. TurboBit (4.69)
  2. Файл планет (4.35)
  3. LetItBit (4.17)
  4. DepositFiles (3.84)
  5. SharingMatrix (3.50)
  6. GigaPeta (3.13)
показати усі    
Банерна реклама
  1. BodyClick (4.52)
  2. ADScape (4.38)
Біржі статей
  1. PostProfit (5.00)
  2. Miralinks (4.61)
  3. Liex (4.25)
  4. SEOzavr (3.78)
  5. HiText (3.33)
показати усі    
Рекламні брокери
  1. BodyClick (4.52)
  2. WMlink (4.46)
  3. Libertagia (4.41)
  4. TAK (4.26)
показати усі    
SMS-біллінг
  1. SMSpartner (4.29)
  2. CMC-partner (4.27)
  3. SmsCoin (4.26)
  4. Goldfon (4.06)
  5. MobilCent (4.00)
  6. Adult-sms (4.00)
показати усі    
Інтернет-магазини
  1. Vsеmаykі (4.43)
  2. HоtСD (4.36)
  3. Tеhnоmаn (4.33)
  4. Zоlоtоymоlоtоk (4.27)
  5. Yаkаbоо (4.24)
показати усі    
МЛМ компанії
  1. Аквабіоніка (4.48)
  2. TelexFree (4.46)
  3. Libertagia (4.41)
Аукціони
  1. Молоток (4.85)
  2. Aukro (4.82)
  3. Мішок (4.50)
Постінг
  1. PostCash (4.68)
  2. ADVEGO (4.64)
  3. Libertagia (4.41)
  4. SavePR (4.13)
показати усі    
Копірайтінг
  1. PostProfit (5.00)
  2. Etxt (4.64)
  3. ADVEGO (4.64)
  4. TextSale (4.59)
  5. TextBroker (4.55)
  6. COPYlancer (4.52)
  7. NEOtext (4.38)
показати усі    
Створення сайтів
  1. PostProfit (5.00)
  2. Maxweb (4.45)
Обмін електронних грошей
  1. SuperChange (4.90)
  2. Emoney-Market (4.85)
  3. Menyayu (4.65)
Реєстрація доменів
  1. Freehost (4.55)
  2. Hostpro (4.48)
  3. Hostpark (4.48)
  4. Ukrnames (4.41)
показати усі    
Хостинг сайтів
  1. Ip-hoster (4.81)
  2. Dominant Telecom (4.67)
  3. Avahost (4.50)
Пошукове просування
  1. SeoPult (4.65)
  2. rookee (4.00)
  3. WebEffector (3.95)
Виведення електронних грошей
  1. Obmenov.com (5.00)
  2. WmChange (4.80)
  3. Wmukr (4.70)
  4. Changemoney (4.70)
показати усі    

Новые системы
  1. Libertagia
  2. TelexFree
  3. Changemoney
  4. Obmenov.com
  5. WmChange
  6. Wmukr
  7. rookee
  8. WebEffector
  9. HоtСD
  10. Tеhnоmаn
Використання матеріалів сайту дозволяється лише при наявності активного посилання на сайт
Реальний заробіток в Інтернеті © Всі права захищені
Создание сайта